Çağrı Merkezi444 57 34

İstanbul Arnavutköy Mavigöl Fırın Servisi

Servis Çağrı Merkezi

Fırın Servisi

444 57 34
  • Aynı gün ekip
  • Önce fiyat, sonra onay
  • 1 yıl yazılı garanti
İstanbul Arnavutköy Mavigöl  Fırın Servisi - servis çağrı merkezi

İstanbul Arnavutköy Mavigöl bölgesinde fırın arızaları için teknisyen adresinize gelir; cihazı yerinde inceler, işçilik ve varsa parça bedelini onayınıza sunar, onarır.

Mesai içi çağrılarda aynı gün ekip planlanır. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar 1 yıl yazılı garanti kapsamındadır.

İstanbul Arnavutköy Mavigöl'da Fırın Tamiri ve Bakımı

fırın cihazlarına İstanbul Arnavutköy Mavigöl genelinde yerinde teknik servis, bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Ankastre ve solo fırınlarda program paneli ve üst/alt rezistans devreleri ayrı test edilir.

Fırın ısıtmama, fan ve termostat problemlerinde rezistans ömrü ve kapı contası birlikte değerlendirilir. Kayıtta verdiğiniz model bilgisi, onarımın ilk ziyarette tamamlanma ihtimalini artırır.

Onardığımız Cihazlar

Hangi cihazınız bozuldu?

Baktığımız Markalar

Markanızı seçin. Listede yoksa da arayın, bakalım.

Servis Nasıl İşliyor?

İstanbul Arnavutköy Mavigöl Fırın Servisi için bizi aradığınızda işler şöyle yürüyor.

  1. 01

    Kayıt

    Çağrı merkezimizi ararsınız; cihaz ve arıza bilgisi alınıp servis kaydınız açılır.

  2. 02

    Bilgiler

    Cihazın markası, türü ve şikâyetiniz alınır. Model bilgisi varsa parça hazırlığını kolaylaştırır.

  3. 03

    Adres

    Teknisyenin geleceği adres ve size uygun zaman aralığı not edilir.

  4. 04

    Randevu

    Mesai içi taleplerde aynı gün için ekip planlanır; saat telefonla teyit edilir.

  5. 05

    Tespit

    Teknisyen cihazı yerinde inceler; arızayı ölçüm ve testlerle belirler.

  6. 06

    Fiyat

    İşçilik ve varsa parça bedeli ayrı ayrı, yazılı olarak bildirilir.

  7. 07

    Onay

    Kararı siz verirsiniz. Onay vermezseniz cihaz olduğu gibi kalır.

  8. 08

    Teslim

    İşlem bitince yapılan iş, değişen parça ve garanti bilgisi faturanızda yazılı olarak elinize geçer.

Servis Çağrı Merkezi
444 57 34

İstanbul'un İlçeleri

Avrupa ve Anadolu Yakası'nın tamamında yerinde servis. İlçenizi seçin.

Avrupa Yakası

Anadolu Yakası

Arnavutköy Mahalleleri

Ücret, Parça ve İşçilik

Telefonda kesin fiyat vermiyoruz, çünkü veremeyiz. Aynı belirtinin arkasında gevşemiş bir kablo ucu da olabilir, komple bir elektronik kart da; birinin maliyeti diğerinin onda biri. Teknisyen cihazı açıp baktıktan sonra işçiliği ve varsa parça bedelini ayrı ayrı söyler, toplamı size bildirir. Onaylamazsanız cihaz olduğu gibi kalır.

Garanti ve Parça Bilgisi

Parça gerekirse marka uyumlu orijinal ve muadil seçeneklerin fiyat ve garanti farkını anlatırız; tercihi siz yaparsınız. Taktığımız parça da yaptığımız işçilik de 1 yıl yazılı garanti kapsamındadır; garanti bilgisi faturanızda yer alır.

Fırın Servisi Sık Sorulan Sorular

Cevabını bulamadığınız soru için arayın; çağrı merkezimiz yanıtlar.

01İstanbul Arnavutköy Mavigöl fırın ısıtmıyor?

Üst/alt rezistans ve termostat ayrı test edilir.

02Fan çalışmıyor?

Fan motoru ve kart rölesi kontrol edilir; kapak kilidi de incelenir.

Detaylı bilgi: İstanbul Arnavutköy Mavigöl Fırın Servisi

İstanbul Arnavutköy Mavigöl Tüm Markalar Fırın Servisi

TSER planlı servis · Kayıtlı müdahale · Teknik Servis

İstanbul Arnavutköy Mavigöl — Tüm Markalar Fırın Servisi

TSER Teknik Servis, İstanbul Arnavutköy Mavigöl çevresinde Tüm Markalar cihazlarına yönelik Fırın Servisi çağrılarını kayıt altına alır; her ziyaret sonrası işlem özeti ve garanti bilgisi paylaşılır.

Cihazınızın garanti durumu üretici kayıtlarından bağımsız olarak değerlendirilir; TSER bağımsız servis olarak Tüm Markalar uyumlu onarım sunar ve yetkili servis olmadığımızı açıkça belirtir.

Bağımsız kurumsal servis beyanı

Teknik Servis, Tüm Markalar cihazlarında üretici yetkili servisi değildir; marka uyumlu parça ve kayıtlı işçilik sunar.

Neden TSER ile Fırın Servisi?

Tüm Markalar ürünlerinde elektronik kart ve sensör hassasiyeti yüksektir. Teknik Servis teknisyenleri ESD kurallarına uygun çalışır ve müdahale öncesi cihazı güvenli moda alır.

İstanbul Arnavutköy Mavigöl müşterilerimize sunduğumuz Fırın Servisi hizmetinde fiyat, işlem başlamadan önce SMS veya sözlü olarak teyit edilir; onay olmadan onarım yapılmaz.

  • Güvenlik önceliği: Gaz ve elektrik hatlarında zorunlu kontrol adımları
  • Model bazlı prosedür: Tüm Markalar teknik notlarına göre müdahale
  • İkinci ziyaret planı: Parça bekleyen işlerde müşteri bilgilendirilir
  • Şeffaf iletişim: Teknisyen kimliği ve tahmini süre paylaşılır

Kontrol listemizdeki başlıklar

Isı sensörü ve termal denge
Yazılım / hata kodu okuma
Rulman, fan veya kompresör gürültüsü
Kapak kilidi ve conta bütünlüğü
İstanbul Arnavutköy Mavigöl Tüm Markalar Fırın Servisi - TSER Teknik Servis
İstanbul Arnavutköy Mavigöl — Tüm Markalar Fırın Servisi yerinde servis.

Servis akışı

İstanbul Arnavutköy Mavigöl bölgesindeki Tüm Markalar kullanıcıları için süreç şeffaflığı esastır: ne zaman geleceğimiz, ne test edeceğimiz ve ne kadar süreceği baştan netleştirilir.

1

Kayıt

Model kodu ve arıza özeti çağrı merkezine işlenir.

2

Yerinde tespit

Ölçüm ve güvenlik kontrolleri tamamlanır.

3

Onarım

Onay sonrası parça/işçilik uygulanır.

4

Teslim

Test döngüsü ve garanti bilgisi verilir.

Teknik Servis, İstanbul Arnavutköy Mavigöl adresindeki Tüm Markalar cihazlarınız için Fırın Servisi konusunda uzun vadeli kullanım konforunu hedefler. Randevu için Teknik Servis çağrı hattını kullanabilirsiniz.

Hemen arayın444 57 34